Nauda un iepirkšanās internetā

Interneta jeb online iepirkšanās ir ļoti izdevīga, jo ne tikai preces ir lētākas, tās pērkot internetā, bet tev nav jādodas uz veikalu un jātērē degviela un savs laiks. Tu vari vienkārši ienākt kādā no interneta portāliem un apskatīt visas sev interesējošās preces un turpat uz vietas tās arī nopirkt. Protams, par preces piegāde tev būs nedaudz jāgaida līdz tev šo preci piegādās, bet mūsdienās parasti šis laiks nav ilgāks kā viena vai divas dienas, ja tu izmanto kādu no vispopulārākajiem interneta veikaliem. Un, vēl pietam izmantojot dažādos piegādes servisus vai pakomātus tad tu vari saņemt preci par velti, jo preces piegādes cena parasti jau ir ietverta pašas preces uzcenojumā.

Un viss šis ir ļoti parocīgi un tas, ka tu vari pasūtīt preci no mājas un nākamajā dienā uzreiz jau to iegūt pievestu pie savām durvīm, bet viss šis ir pavisam izmainījis mūsu iepirkšanās paradumus, jo tagad iepirkties ir kļuvis tik viegli, ka mēs aizvien vairāk un vairāk aizņemamies naudu, lai varētu nosegt šīs izmaksas. Ieejot dažādos interneta veikalos bieži vien ir redzamas visvisādas preces, kuras tad arī mēs gribētu iegādāties un kuras tad arī tiek reklamētas par ļoti lētām cenām. Un uzņēmumi jau arī ir ieinteresēti nopārdot pēc iespējas vairāk dažādas lietas, jo tādā veidā viņi saņem lielāku un lielāku apgrozījumu un protams peļņu. Un viņiem lielā mērā nav nozīmes vai tu iepērcies ar vai bez kredīta, un ja tu vairāk iepērcies, jo viņiem tas ir labāk. Bet, ja mēs ņemam dažādus patēriņa kredītus un kredītlīnijas, kā āri ātros kredītus tad mums šie pakalpojumi pēc tam tik un tā būs jāatmaksā un papildus vēl jāmaksā arī procentu maksājumi. Piemēram šiem pašiem īstermiņa kredītu sniedzējiem gan Latvijā, kur mēs tos pazīstam, kā “īstermiņa aizdevumi” procentu maksājumi bieži vien sastāda pat 20% mēnesī un tas nebūt nav maz, ja ņemam vērā, ka GPL likme, jeb procentu apjoms, ko tu samaksātu gadā ir 120%. Protams, ir iespējams arī iegūt izdevīgākus pakalpojumus, bet lielā mērā ar šādām procentu likmēm ir jārēķinās, ja tu gribi iegūt ātru naudu ar sliktu kredītvēsturi vai pat tad, ja tev nav oficiālas darba vietas.

Iepirkties internetā uz kredīta nav gudri, neatkarīgi no tā vai tu atrodies Latvijā, Lielbritānijā vai Gruzijā un parasti ir tā, ka jo nabadzīgāka ir valsts jo neizdevīgāki šie pakalpojumi kļūst, jo cilvēkiem jau tā nav naudas un ja vēl papildus ir jāmaksā arī procentu maksājumi tad ātri vien var tā teikt iebraukt auzās. Tāpēc nākamreiz, kad domā par to, vai vajadzētu iegādāties to jaunāko telefonu vai arī kādu citu preci tad padomā kārtīgi, jo daudz labāk ir iepirkties tad, ja tu naudu tiešām esi sakrājis nevis dzīvot uz krīta!

You may also like...